Aktualności
Nasza odpowiedzialność społeczno-środowiskowa
Piątek, 15.09.2017

 

W swojej działalności Firma ArgoCard Sp. z o.o. realizuje koncepcje według której na etapie ustalania strategii, brane są pod uwagę również interesy społeczne oraz ochrona środowiska. Realizując powyższe założenia Organizacja wdrożyła i uzyskała certyfikat zgodności z wymaganiami nowej normy środowiskowej PN-EN ISO 14001:2015.

 

 

Więcej…
 
W trosce o środowisko naturalne
Wtorek, 18.07.2017

 

 

Firma ArgoCard od początków funkcjonowania jest świadoma swojego wpływu na środowisko, a jej działania są skoncentrowane na odpowiedzialnym zarządzaniu w zakresie aspektów mających szczególny wpływ na środowisko.

Więcej…
 
Regaty ArgoCard 2017
Piątek, 09.06.2017

Żagle 2017

 

Już po raz drugi Klienci ArgoCard oraz pracownicy firmy rywalizowali na wodzie. Dwa lata temu w rotacyjnych zespołach ścigaliśmy się z innymi firmami w Biznes Lidze Żeglarskiej. Ze względu na ogromny sukces tamtego wydarzenia i duże zainteresowanie taką formułą spotkania biznesowego, w tym roku firma ArgoCard zdecydowała się zorganizować własne regaty.

Więcej…
 
Podziękowania od Klubu Dawca.pl
Poniedziałek, 08.05.2017

Polskie Towarzystwo Programów Zdrowotnych oraz jego członkowie wspierający, tworzący inicjatywę Klubu Dawca.pl, zdecydowali się podziękować nam oficjalnie za wkład włożony w promocję i krzewienie społecznej świadomości dotyczącej dawstwa organów. Jest nam niezmiernie miło, że możemy mieć swój udział w tak ważnych przedsięwzięciach.
Serdecznie dziękujemy!

Więcej…
 
Impreza integracyjna w Łebie
Piątek, 21.04.2017

 

Pod koniec kwietnia pracownicy Argo Card wyjechali na 2-dniową imprezę integracyjną w Łebie. Jeszcze przed wyjazdem spod siedziby firmy każdy losował przydział do oznaczonych 6-oma kolorami drużyn, które rywalizowały ze sobą w konkurencjach sprawnościowych min. na trasach parku linowego, na strzelnicy, w czasie wyścigów gokartami, a także grając w football bungee.

Więcej…
 
RTV EURO AGD dołączyło do grona naszych klientów
Poniedziałek, 07.11.2016

System zarządzania kartami podarunkowymi GiftPlus podbija kolejne segmenty wielkopowierzchniowej sprzedaży detalicznej. Tym razem wspiera firmę Euro-net Sp. z o.o., właściciela sieci RTV EURO AGD w obsłudze kart prezentowych. 

 

Więcej…
 
Piotr i Paweł, czyli jak rozliczyć transakcje Kartami Podarunkowymi w sieci Franczyzowej?
Poniedziałek, 06.06.2016
Pod koniec roku 2015 zespół deweloperski ArgoCard zmierzył się z kolejnym wyzwaniem. Sieć spożywczych hipermarketów „Piotr i Paweł”, poprzez swoje oczekiwania w stosunku do zarządzania kartą podarunkową, praktycznie przystosował GiftPlus do kolejnego bardzo dużego rynku -  FMCG w strukturze franczyzowej.
 
Więcej…
 
Argo Card po raz drugi zostało wyróżnione na konkursie Elan Awards
Środa, 20.04.2016

 

18 kwietnia 2016 roku w Orlando na Florydzie podczas uroczystej gali Międzynarodowe Stowarzyszenie Producentów Kart (ICMA) ogłosiło zwycięzców Elan Awards’ 16.

 

Więcej…
 
Czy unikalność pakietu świątecznego Piotr i Paweł ArgoCard zostanie doceniona na konkursie ELAN AWARDS ?
Wtorek, 12.04.2016

 

Konkurs Elan Awards organizowany jest co roku przez Międzynarodowe  Stowarzyszenie Producentów Kart Plastikowych (ICMA). Honorowani są na nim najlepsi producenci kart podarunkowych i ich pomysły. Producenci kart plastikowych wysyłając swoje produkty na konkurs zadają sobie pytanie: jak wypadnie nasz pomysł na tle globalnej konkurencji ? Jeśli chcieliby Państwo znaleźć więcej informacji o konkursie i kartach, które wzięły udział w zmaganiach zapraszamy do odwiedzenia strony : https://icma.com/initiatives/elan-awards/ 

 

Więcej…
 
Premiera strony AC Solutions
Czwartek, 11.02.2016

 

Szanowni Klienci,

 

Zespół firmy Argo Card ma zaszczyt zaprezentować Wam nową stronę produktową dotyczącą naszej oferty usług i systemów informatycznych www.giftplus.pl

 

Ze względu na bardzo dynamiczny rozwój naszej marki technologicznej AC Solutions zdecydowaliśmy, że powinniśmy poświęcić jej osobną witryną. Tworząc to specjalne miejsce w sieci, zależało nam żeby pod jednym adresem znaleźli Państwo nie tylko naszą kompletną ofertę w zakresie systemów informatycznych do zarządzania kartami podarunkowymi i programami lojalnościowymi, ale również ciekawe informacje na tematy związane z obszarem biznesowym którego produkty dotyczą.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 3