Argo Card się szkoli

Czwartek, 21.05.2015

 

Argo Card Sp. z o.o. szkoli pracowników w zakresie budowania jak najlepszych relacji zarówno w kontaktach z klientami jak też wewnątrz zespołu. W związku z tym pracownicy Działu Handlowego oraz Kadra Kierownicza wzięli udział w 3-dniowym szkoleniu.

W dniach 15-17 maja 2015 w Hotelu Kiston na Kaszubach odbyły się równolegle 2 szkolenia. Szkolenie dla handlowców pt. „Profil handlowca - jakim być, aby sprzedaż sprawiała mi przyjemność i zadowolenie” miało na celu analizę własnych mocnych stron i obszarów rozwoju w zestawieniu z oczekiwaniami klientów. Ćwiczenia warsztatowe prowadzone przez psycholog Anną Kalinowską Formella, oparte były na kilku rzeczywistych przykładach kontaktów handlowych.

 

W tym samym czasie Kadra Kierownicza Argo Card, pod okiem Wojciecha Chmielewskiego, psychologa specjalizującego się w treningu biznesu i terapii motywującej, szlifowała umiejętności kierownicze w świetle nowych trendów zarządzania. Metodą warsztatową uczyliśmy się sposobów motywowania podwładnych, rozwijania ich kompetencji i budowania takiego modelu przywództwa, który pozwoli osiągnąć jak najlepszy efekt biznesowy.

 

View the embedded image gallery online at:
http://argocard.com/aktualnosci/426.html#sigFreeId81e1cd1d2e