Podsumowanie 25 jubileuszowego Expo ICMA

Piątek, 22.05.2015

 

 

W dniach 29 marca – 1 kwietnia 2015 roku w Phoenix, w stanie Arizona w USA, odbyła się jubileuszowa, 25 edycja Expo ICMA, w której udział wzięli czołowi dostawcy maszyn i materiałów do produkcji kart plastikowych, oraz firmy świadczący usługi w zakresie produkcji i personalizacji kart. Firmę ArgoCard na tej wystawie reprezentował Prezes Zarządu – Remigiusz Montwiłł.

Podczas czterech dni trwania imprezy na swoich stoiskach, wystawcy mieli okazję zaprezentować najnowsze technologie oraz produkty. Stwarzało to możliwość, bezpośrednich rozmów z producentami w celu nawiązania kontaktów biznesowych.
Podczas tegorocznej imprezy zaprezentował się m.in. Pan Jack Uldrich – czołowy futurysta w dziedzinie kart plastikowych, który zaprezentował słuchaczom swoją imponującą znajomością branży kartowej i tak zręcznie poprowadził swoją prezentację, że skłonił uczestników do myślenia o przyszłości ich firm w zupełnie inny sposób.


Tuż po Panu Uldrichu zaprezentował się emerytowany założyciel ICMA Pan Al Vrancart, który mówił o prognozach globalnego rynku kart podarunkowych na następne 5 lat. Pani Karen Brooker z firmy ABnote, przedstawiła nowoczesne trendy w obszarze kart podarunkowych i lojalnościowych, Pan David Tushie, z ICMA, mówiły o przyszłości nowych i innowacyjnych produktów, mających być używanych w produkcji kart. Pani Anna Lopez również z ICMA, przedstawiła swój pogląd na temat wpływów mediów społecznościowych i tego, w jaki sposób należy go rozpatrywać w aspekcie zarządzania firmą. Ostatnim prelegentem był Pan Barry Mosteller, który mówił o procesach kontroli w branży kart plastikowych.


Podczas tegorocznego Expo uczestnicy mieli po raz pierwszy okazję użyć jubileuszowej aplikacji, która umożliwiła im szybki dostęp do agendy, prezentacji oraz listy uczestników i wystawców. Dzięki tej aplikacji uczestnicy mieli przede wszystkim możliwość opiniowania wydarzeń na bieżąco.
Całość konferencji zwieńczyła ceremonia Elan Awards, podczas której zostali wyłonieni laureaci na najlepszy produkt w następujących w kategoriach:


1.    Bezpieczne Karty Płatnicze,
2.    Karty Podarunkowe, Lojalnościowe i Promocyjne,
3.    Dowody Tożsamości oraz Karty Dostępu,
4.    Unikatowa Innowacja,
5.    Pakiety podarunkowe,
6.    Nowy Produkt, Usługa lub Innowacja Najlepszego Dostawcy.


Firma ArgoCard zgłosiła swoje realizacje w trzech kategoriach: Karta Podarunkowa Empik, Karta Identyfikacyjna Pomorskiej Wojewódzkiej Biblioteki Miejskiej, Świąteczny Pakiet Podarunkowy ArgoCard i Matras . Ten ostatni spotkał się z uznaniem jury i został nominowany do finałowej trójki w swojej kategorii Wyróżnienie Nagrodą Élan Awards jest dla nas szczególnym wyróżnieniem, gdyż potwierdza światowy poziom oferowanych przez ArgoCard produktów i usług.

 

 

Powyższy tekst został napisany na podstawie informacji zawartych w artykule w kwietniowo-majowym wydaniu pisma Card Manufacturing - oficjalnej publikacji Stowarzyszenia ICMA. Zapraszamy do lektury.

 

View the embedded image gallery online at:
http://argocard.com/aktualnosci/428.html#sigFreeIde567250ed2