Argo Card uczestnikiem Biznes Ligi Żeglarskiej

Środa, 27.05.2015

 

W sobotę, 23 maja w Sopocie ruszyła Biznes Liga Żeglarska. Jest to cykl regat  skierowanych do firm i przedsiębiorstw, prowadzonych pod okiem czołowych polskich żeglarzy sportowych. Organizatorami tego projektu są GSC Yachtting oraz Yacht Club Sopot. Załogi, poza praktyczną możliwością doskonalenia swoich umiejętności, rywalizują w widowiskowej formule wyścigów przy sopockim molo, które jest najbardziej dogodnym miejscem do kibicowania takim zmaganiom w Polsce.


W inauguracyjnych regatach udział wzięli żeglarze z firm nie tylko z Trójmiasta, ale również z innych regionów kraju. Firmę Argo Card reprezentowali: Tomasz Płaszko-Tyndzik, Dyrektor Sprzedaży Rozwiązań IT oraz Artur Kreft, Kierownik Magazynu. Nasza załoga w tej wymagającej stawce zajęła wysokie trzecie miejsce.


Już 13 czerwca, ruszają pierwsze wyścigi Biznes Ligi Żeglarskiej, w cyklu czterech weekendów na przełomie czerwca i lipca. Regaty zostaną zwieńczone biegami finałowymi 25 lipca. Argo Card zamierza powalczyć i najwyższe trofeum, rekrutując swoją załogę nie tylko ze swoich pracowników, ale również spośród swoich najlepszych klientów i partnerów biznesowych.

 

Zapraszamy Państwa do obejrzenia krótkiego filmu promującego tę imprezę.          

                 

View the embedded image gallery online at:
http://argocard.com/aktualnosci/431.html#sigFreeIde6c1ed2934