Regaty wystartowały

Poniedziałek, 27.07.2015

 

 

 W ubiegłą sobotę, 25 lipca przy sopockim Molo odbyła się czwarta, finałowa runda Biznes Ligii Żeglarskiej. Począwszy od 13 czerwca, regularnie co dwa tygodnie, żeglarze amatorzy z całej Polski spotykali się żeby wziąć udział w pasjonującej sportowej rywalizacji.

 

W czwartej rundzie załogę ArgoCard wspierali przedstawiciele firmy Benefit Systems: Milena Drabińska i Beata Rutkowska. Rywalizacja była zacięta mimo ekstremalnie trudnych warunków pogodowych: silnego wiatru, wysokiej fali  i padającego deszczu.

 

Ostatecznie w klasyfikacji generalnej ArgoCard z dorobkiem 10 punktów uplasowała się na 4 miejscu. Satysfakcjonuje nas fakt, że regaty cieszyły tak dużym zainteresowaniem wśród naszych kontrahentów i że spotkania te dostarczyły im ogromnej frajdy. Serdecznie dziękujemy wszystkim zaproszonym gościom oraz naszym współpracownikom za udział w tej morskiej przygodzie i mamy nadzieję, na ponowne spotkanie pod żaglami.... Ahoj Smile

 

A teraz zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmowego podsumowania....

 

 

 

... oraz galerii zdjęć.

 

View the embedded image gallery online at:
http://argocard.com/aktualnosci/433.html#sigFreeId5764b0d8b6

 

Wystartowała kolejna runda Biznes Ligi Żeglarskiej.11 lipca nasza firma wraz z gośćmi po raz trzeci stanęła do walki w wyścigach.

Tym razem na pokładzie pierwszej łódki dowodzonej przez Roberta obecni byli: Radosław Krajewski i Marcin Serwiński z firmy House&More oraz Marta Chlewicka i Szczepan Jurski z firmy LPP. Na drugiej łódce pod dowództwem Łukasza walczyli: Wioletta Krasnodębska i Maciej Milewski z Orlenu oraz nasi koledzy z ArgoCard Tomasz Ryczko i Artur Kreft. Emocjom nie było końca, dopisywały wręcz idealne żeglarskie warunki pogodowe i bezapelacyjnie była to najbardziej intensywna i emocjonująca runda podczas tegorocznej Biznes Ligi Żeglarskiej.

 

W celu obejrzenia zdjęć z trzeciej rundy BLŻ zapraszamy do zapoznania się z poniższą  galerią  oraz do odwiedzin profil  GSC Yachting na facebook'u: https://www.facebook.com/gscyachting

 

View the embedded image gallery online at:
http://argocard.com/aktualnosci/433.html#sigFreeIdb108f00e72

 

 

W sobotę, 27 czerwca 2015 odbyła się druga runda Biznes Ligi Żeglarskiej. Tym razem ArgoCard wystawił dwa zespoły, które zostały wsparte przez nasze koleżanki i kolegów z zaprzyjaźnionych firm.

Pierwsza załoga pod dowództwem Roberta składała się wyłącznie z Pań z firmy SuperPharm: Agnieszki Żmurko-Kramarz, Urszuli Żułkowskiej i Alicji Barszcz. Łodzią drugą, a będącą bardziej precyzyjną z nr 5, dowodził Łukasz.  Z genakerem i fokiem dzielnie walczyli Joanna i Rafał Skoczeń z VanityStyle. Serdecznie dziękujemy za Wasze wsparcie, i mamy nadzieję że to nie koniec naszych wspólnych przedsięwzięć żeglarskich.

Zapraszamy do obejrzenia poniższej galerii z drugiej rundy Biznes Ligi Żeglarskiej.

 

View the embedded image gallery online at:
http://argocard.com/aktualnosci/433.html#sigFreeIdae3b9c9740

 

13 czerwca w sobotę na wodach tuż przy sopockiej marinie i molo rozegrane zostały pierwsze, oficjalne wyścigi Biznes Ligi Żeglarskiej organizowanej przez GSC Yachting i Yacht Club Sopot. Regaty te zainaugurowały wiosenno-letnią edycję Ligi, której finał odbędzie się pod koniec lipca. Podczas wyścigu załogę ArgoCard wspierał Tomasz Lachowski z Lotos Paliwa.    Serdecznie dziękujemy Smile

 

 

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć i przeczytania relacji na portalu Trojmiasto.pl

 

 

View the embedded image gallery online at:
http://argocard.com/aktualnosci/433.html#sigFreeId3a32a96b3c