Premiera strony AC Solutions

Czwartek, 11.02.2016

 

Szanowni Klienci,

 

Zespół firmy Argo Card ma zaszczyt zaprezentować Wam nową stronę produktową dotyczącą naszej oferty usług i systemów informatycznych www.giftplus.pl

 

Ze względu na bardzo dynamiczny rozwój naszej marki technologicznej AC Solutions zdecydowaliśmy, że powinniśmy poświęcić jej osobną witryną. Tworząc to specjalne miejsce w sieci, zależało nam żeby pod jednym adresem znaleźli Państwo nie tylko naszą kompletną ofertę w zakresie systemów informatycznych do zarządzania kartami podarunkowymi i programami lojalnościowymi, ale również ciekawe informacje na tematy związane z obszarem biznesowym którego produkty dotyczą.

 

W obszernych artykułach znajdą Państwo informację nie tylko dla czego warto być emitentem karty podarunkowej, jakie korzyści dla emitenta wynikają z wydawania tej karty ale również wykładnię prawną dot. podatku VAT i CIT w tym zakresie. 

 

Serdecznie zachęcamy do odwiedzania strony www.giftplus.pl  Czekamy również na Państwa opinie i uwagi. Jeżeli interesuje Państwa temat związany z emisją karty upominkowej lub programami lojalnościowymi serdecznie zachęcamy do nadsyłania nam takich zagadnień. W miarę naszych możliwości i zgodnie z naszą najlepszą wiedzą popartą długoletnim doświadczeniem będziemy odpowiadali wzbogacając kolejnymi ciekawymi artykułami naszą strefę Wiedzy. 

 

 {gallery}gallery/ac_solutions{/gallery}