Czy unikalność pakietu świątecznego Piotr i Paweł ArgoCard zostanie doceniona na konkursie ELAN AWARDS ?

Wtorek, 12.04.2016

 

Konkurs Elan Awards organizowany jest co roku przez Międzynarodowe  Stowarzyszenie Producentów Kart Plastikowych (ICMA). Honorowani są na nim najlepsi producenci kart podarunkowych i ich pomysły. Producenci kart plastikowych wysyłając swoje produkty na konkurs zadają sobie pytanie: jak wypadnie nasz pomysł na tle globalnej konkurencji ? Jeśli chcieliby Państwo znaleźć więcej informacji o konkursie i kartach, które wzięły udział w zmaganiach zapraszamy do odwiedzenia strony : https://icma.com/initiatives/elan-awards/ 

 

 

 

  

A teraz parę słów o pakiecie, który wziął udział w tym prestiżowym konkursie. Zastanawiają się Państwo na pewno dlaczego pakiet został zgłoszony i co jest w nim takiego unikalnego ? Już na pierwszy rzut oka nasz produkt wyróżnia się na tle standardowych pakietów podarunkowych, samo opakowanie wychodzi w stronę klienta kusząc ciekawym kształtem i nasyconą paletą barw. Po uchyleniu wieczka oczom ukazuje się pół tuzina elegancko zapakowanych czekoladek z logiem ArgoCard na banderolkach. Natomiast na wewnętrznej stronie wieczka została umieszczona karta podarunkowa z świątecznym nadrukiem. Zaletą tak przygotowanego prezentu może okazać się zaskoczenie osoby nim obdarowanej, która nie jest w stanie do końca domyślić się, co jest w środku. 

 

 

 

Przejdźmy do cech karty, którymi w szczególności chcielibyśmy się pochwalić. Są nimi pole PIN’u, które zostało umieszczone na powierzchni kodu kreskowego. Takie innowacyjne rozwiązanie pozwoliło oszczędzić miejsce na karcie plastikowej i wykorzystać je w inny sposób. Dodatkowo karta posiada srebrny pasek magnetyczny, który zwieńcza całą koncepcję plastyczną pakietu. 

 

 

 

Pakiet przygotowany w taki sposób daje większe możliwości spełniania ciągle rosnących oczekiwań klienta. Pomysł nie jest banalny i z pewnością przypadnie do gustu osobom, które oczekują czegoś więcej niż karty zapakowanej w etui. Dzięki tego typu opakowaniom, upominek można lepiej dopasować do osoby obdarowywanej. Jeśli nie lubi czekoladek, można ją  zastąpić inną niespodzianką, ważne żeby ten mały dodatek sprawił jej przyjemność. Nadruk na opakowaniu, również można dopasować do różnorodnych okazji. Czy samo opakowanie nie zachęca Państwa, żeby zajrzeć do środka ?

 

 

Mamy nadzieje, że takie rozwiązanie zmieni sposób postrzegania karty podarunkowej, w konserwatywnym społeczeństwie jakim mimo wszystko są Polacy. Jak Państwo widzą obecne technologie dają nam możliwość do poszukiwania coraz ciekawszych rozwiązań. Liczymy, że nasz pakiet jak w roku poprzednim (http://argocard.com/aktualnosci/421.html) zyska uznanie Jury podczas tegorocznego konkursu Elan Awards.