Piotr i Paweł, czyli jak rozliczyć transakcje Kartami Podarunkowymi w sieci Franczyzowej?

Poniedziałek, 06.06.2016
Pod koniec roku 2015 zespół deweloperski ArgoCard zmierzył się z kolejnym wyzwaniem. Sieć spożywczych hipermarketów „Piotr i Paweł”, poprzez swoje oczekiwania w stosunku do zarządzania kartą podarunkową, praktycznie przystosował GiftPlus do kolejnego bardzo dużego rynku -  FMCG w strukturze franczyzowej.
 
 Zmiany wprowadzone do systemu nie tylko pozwoliły pracować z kartą podarunkową bezpośrednio z poziomu systemu sprzedażowego, umożliwiły również kierownikom sklepów samodzielne zamawianie kart podarunkowych u producenta dostosowując poziom zapasu do aktualnych potrzeb. Tak zamówione karty trafiają bezpośrednio z ArgoCard do konkretnego sklepu.  
 
Kolejnym innowacyjnym rozwiązaniem w GiftPlus jest narzędzie do wzajemnego rozliczania się podmiotów franczyzowych bez udziału centrali. Oczekiwaniem inwestora był czytelny mechanizm przekazywania środków w cyklu miesięcznym od podmiotu, który sprzedał kartę prezentową do podmiotu, który dokonał jej obciążenia.  
 
Karta podarunkowa „Piotr i Paweł” umożliwia również wykorzystanie zgromadzonych na niej środków w sklepach internetowych poszczególnych spółek, a mechanizm grupowych aktywacji umożliwia prowadzenia ich sprzedaży na rynku B2B.
 
Zapraszamy to zapoznania się z opisem projektu na stronie produktowej GiftPlus - www.giftplus.pl