Argo Card Sp. z o.o. jest największym polskim producentem kart plastikowych oraz wiodącym dostawcą związanych z nimi usług. Firma specjalizuje się w personalizacji, mailingu, fullfilmencie i obsłudze zaawansowanych systemów zarządzania relacjami z Klientem. Czołowa pozycja w Polsce jest wynikiem 26-letniego doświadczenia i przestrzegania najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa danych.

Naszą wizytówkę stanowią dziesiątki milionów wyprodukowanych kart. Obsługujemy największe programy lojalnościowe w Polsce krajowych i europejskich koncernów - docenili nas tak wymagający Partnerzy, jak np. Empik, Premium Club, Shell, Statoil czy Euro-net. Zaufanie naszych Klientów jest dla nas zawsze największą nagrodą.

{gallery}gallery/o_firmie{/gallery}

Zakres naszej oferty jest odpowiedzią na współczesne trendy w zarządzaniu, w których marketing masowy zastępowany jest marketingiem relacyjnym. Podstawą tej filozofii jest dostosowywanie oferty do potrzeb każdego Klienta dzięki systemowi pozwalającemu na odpowiednie gromadzenie i przetwarzanie informacji o jego potrzebach, historii kontaktu z firmą, sposobom korzystania z produktu. Argo Card specjalizuje się w wykorzystywaniu do tego celu możliwości, jakie dają karty plastikowe oraz odpowiednie zaplecze informatyczne i technologiczne. Partnerzy Argo Card mogą liczyć na zaprojektowanie i zorganizowanie przez nas akcji mailingowej do wskazanych adresatów, produkcję i personalizację kart plastikowych - w zależności od potrzeby - z paskiem magnetycznym, paskiem podpisowym, kodem kreskowym i chipem oraz na informatyczne wsparcie przy przetwarzaniu gromadzonych w ten sposób informacji o każdym Kliencie.


Argo Card jest niekwestionowanym liderem na polskim rynku w dziedzinie produkcji, personalizacji kart plastikowych, jak również mailingu, obsługi formularzy oraz systemów IT wspierających realizowane zadania przez karty. Potwierdzają to kompetencje i procedury zgodne z ISO 9001, Godło "Teraz Polska", a przede wszystkim opinie naszych Klientów.