Polityka bezpieczeństwa


W przypadku prac prowadzonych na tak wielką skalę, przy operowaniu złożonymi bazami danych osobowych,              z jednoczesną koniecznością dbałości o każdy szczegół, o każdą kartę te dwa określenia bezpieczeństwo staje się zagadnieniem o kluczowym znaczeniu.

{gallery}gallery/polityka_bezpieczenstwa{/gallery}
Nasze nowe Centrum Personalizacji i Mailingu, zajmujące powierzchnię ok. 3000 m2 zostało zaprojektowane z myślą o spełnianiu najostrzejszych kryteriów bezpieczeństwa, określonych przez międzynarodowe instytucje i standardy. Dodatkowo, biorąc pod uwagę bezpieczeństwo danych przekazywanych nam przez naszych Klientów, uwzględniliśmy wymogi krajowe, ze szczególnym zwróceniem uwagi na zgodność z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997 roku.

25 kamer CCTV prowadzi stałą obserwację pomieszczeń, z całodobowym zapisem obrazu. Dostęp do wszystkich pomieszczeń kontrolowany jest przez system z kartami chipowymi. Specjalna śluza w Centrum Personalizacji i Mailingu umożliwia załadunek pod dachem, przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa (kierowca nie ma wstępu do strefy produkcji zabezpieczonej). Bezpieczeństwo danych oraz samych produktów gwarantują także pozostałe zabezpieczenia, do których należą:

  • 12 stref ograniczonego dostępu z monitorowaniem ruchu personelu,
  • jednokierunkowe śluzy osobowe,
  • całodobowa ochrona fizyczna obiektu,
  • profesjonalne zabezpieczenia mechaniczne (zamki, kraty, bezpieczne szyby, drzwi i bramy),
  • fizycznie wydzielona sieć komputerowa,
  • rejestrowany dostęp do sieci.