Polskie Stowarzyszenie Emitentów Kart Podarunkowych (PSEKP)

 

Polskie Stowarzyszenie Emitentów Kart Podarunkowych jest dobrowolnym, samorządnym i trwałym zrzeszeniem obecnych na polskim rynków emitentów kart podarunkowych.
Głównym celem Stowarzyszenia jest promocja idei kart podarunkowych i kuponów prezentowych.


Stowarzyszenie powstało w celu realizacji następujących zadań :


  • ułatwiać wymianę informacji, doświadczeń i pomysłów pomiędzy członkami Stowarzyszenia,
  • reprezentować interesy Stowarzyszenia i zagadnienia będące przedmiotem naszej działalności, w szczególności wobec władz państwowych i samorządowych, organizacji i instytucji rządowych i społecznych oraz współpracy z nimi,
  • budować forum wymiany doświadczeń i wiedzy z zakresu produkcji, emisji, dystrybucji i wdrażania produktów i usług związanych z rynkiem kart podarunkowych,
  • podnosić świadomość i popularyzować wiedzę na temat rozwoju rynku i działalności związanej z ideą kart podarunkowych i kuponów prezentowych.


Stowarzyszenie bierze aktywny udział w wielu międzynarodowych konferencjach organizowanych przez inne zagraniczne Stowarzyszenia Emitentów (UK GC&VA) czy konferencjach o tematyce kartowej np. Central European Electronic Card 2010, co pozwala na bieżące pozyskiwanie wiedzy na temat najnowszych trendów na światowych rynkach kart podarunkowych.

Argo Card jest aktywnym Członkiem Wspierającym Stowarzyszenie razem w wieloma innymi znaczącymi podmiotami na rynku kart podarunkowych na świecie i w Polsce m.in. BP, Starbucks, Pizza Hut, Gavekortet.dk, DUKA, Ceridian Stored Value Solutions, Sieć Aptek Dbam o Zdrowie i wiele innych podmiotów wspierających działalność Stowarzyszenia.