Systemy informatyczne

 

AC Solutions jest to marka  zbudowana na gruncie doświadczeń zespołu fachowców, którzy od wielu lat pod szyldem Argo Card projektują i obsługują systemy informatyczne wspierające zarówno świadczenie usług związanych z personalizacją kart plastikowych, obsługę zewnętrznych systemów lojalnościowych i flotowych. Opracowane przed nasz zespół deweloperski systemy CRM, systemy zarządzania kartami podarunkowymi, programy lojalnościowe jak i dedykowane platformy wspierania kampanii marketingowych dały początek linii zaawansowanych usług informatycznych AC Solutions skupiającej w sobie takie marki jak GiftPlus czy LoyaltyPlus.    

 

Wysokie oczekiwania względem jakości, niezawodności jak również procedur bezpieczeństwa pozwoliły nam przygotować zaawansowaną paletę usług informatycznych wsparcia programów marketingowych opartych o personalizowaną kartę plastikową.

 

Wraz z rozwojem naszych kompetencji informatycznych powstawało również nowoczesne zaplecze techniczne. Nowoczesne serwerownie zlokalizowane w odpowiednio przygotowanych i zabezpieczonych pomieszczeniach należących do Argo Card czynią z nas wiarygodnego partnera w zakresie udostępniania zdalnych usług informatycznych jak również przechowywania danych.

 

Restrykcyjnie przestrzegana polityka bezpieczeństwa oparta na wytycznych GIODO oraz cykliczne audyty bezpieczeństwa pozwalają nam sprostać wysokim oczekiwaniom dotyczącym niezawodności systemów i bezpieczeństwa danych stawianych nam przez naszych Partnerów biznesowych.

 

 W celu zapoznania się z pełną ofertą Produktów Informatycznych serdecznie zapraszamy Państwa na naszą dedykowaną stronę produktową www.giftplus.pl