Usługi

 

Zgodnie ze strategią spółki Argo Card nasza współpraca z Klientem, z reguły dopiero zaczyna się od wyprodukowania karty plastikowej. Naszym celem i ambicją jest zaproponowanie Klientowi pełnej, profesjonalnej   i kompleksowej usługi.

 

W związku z powyższym, firma Argo Card świadczy swoim Klientom szeroki wachlarz usług w oparciu o Dział Konfekcji, Dział Personalizacji i Mailingu. Dzięki odpowiedniemu zapleczu  i wykwalifikowanej kadrze pracowników, jesteśmy przygotowani do realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Naszą specjalnością jest  ręczna konfekcja pakietów, pakowanie  za wykorzystaniem różnych technik, zaawansowany system dystrybucji           i mailingu oraz obsługa formularzy.

 

Przy projektowaniu i realizacji projektów posługujemy się zaawansowanymi systemami informatycznymi. Niektóre    z nich powstały wyłącznie na potrzeby realizacji konkretnego, unikalnego projektu zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami Klienta.

 

Ze względu na wysoką elastyczność naszego zespołu, jak i systemu produkcyjnego, naszą ofertę szczególnie kierujemy do wymagającego, kreatywnego Klienta.

Klienta, który oczekuje od partnera terminowości i wysokiej kultury biznesowej.

Partnera pracującego w oparciu o najwyższe standardy jakości.