Konfekcja - kompletacja pakietów

 

Pomysłowość kreatorów w agencjach reklamowych sprawia, że coraz większa ilość pakietów wysyłkowych, opakowań czy elementów przestrzennych, wymagają wykonania szeregu ręcznych operacji. Dotyczy to szczególnie oryginalnych projektów, które realizowane są zarówno w niedużych jak i wielkoseryjnych nakładach.

 

Firma ArgoCard dysponuje trzema halami o łącznej powierzchni 1200 m2, w których możemy uruchomić do 100 stanowisk roboczych. Maksymalna dzienna wydajność procesu sięga nawet 300 000 pakietów. Bardzo dobrze zorganizowane drogi transportowe zarówno z hal produkcyjnych jak i z magazynu przyjęć, umożliwiają zaprojektowanie i zrealizowanie efektywnego procesu konfekcji obejmującego zarówno pracę na wyrobach własnych jak i na materiałach powierzonych.

 

Jeżeli jest wymagane zachowanie szczególnej poufności projektu, pomieszczenia mogą zostać odpowiednio przearanżowane w taki sposób, aby odizolować proces technologiczny od innych równolegle prowadzonych projektów. Jednocześnie w oparciu o restrykcyjną politykę bezpieczeństwa firmy ArgoCard, do zamkniętej strefy mają dostęp jedynie specjalnie wyselekcjonowani pracownicy.

 

Do podstawowych operacji realizowanych przez Dział Konfekcji ArgoCard należą:

 

  •     pakowanie produktów Klienta w opakowania własne  lub powierzone (opakowania kartonowe, woreczki foliowe, opakowania card case, flexi box, pakowanie w folię termokurczliwą PCV oraz PE w celu łączenia bądź zabezpieczenia produktu),
  •    aplikacje kart na nośnik (list, ulotkę lub inny materiał Klienta),
  •    naklejanie etykiet samoprzylepnych, adresowych, zabezpieczających itp.,
  •    dodawanie próbek, gratisów do produktów,
  •    tworzenie multipaków (składających się z kilku jednorodnych produktów),
  •   przygotowywanie zestawów promocyjnych,
  •    kopertowanie (pakowanie listów, ulotek reklamowych do kopert),
  •    rozpakowywanie i ponowne pakowanie produktów (zmiana opakowań).

 

Dział Konfekcji jest gotowy do realizacji również nietypowych zleceń wymagających dobrej organizacji, szybkości, precyzji oraz wysokiej jakości.