Obsługa formularzy

 

Szczególnie w Systemach Lojalnościowych lub programach flotowych niezbędna jest odpowiednia praca z danymi osobowymi. W ofercie ArgoCard znajduje się kompleksowa obsługa procesu związanego z obiegiem formularzy zgłoszeniowych, usługa tworzenia baz danych oraz hosting danych. 

 

Dysponujemy doświadczoną kadrą pracowników oraz odpowiednim zapleczem technicznym. Zarówno wewnętrzna organizacja naszej firmy jak również rozwiązania informatyczne i infrastruktura serwerowa spełniają wszystkie wymagania przepisów o ochronie danych osobowych dotyczące przetwarzania i ochrony danych osobowych.

 

Nawiązując współpracę z ArgoCard mogą Państwo bezpiecznie powierzyć nam swoje bazy danych osobowych. Chętnie doradzimy i podzielimy się naszym wieloletnim doświadczeniem w zakresie obsługi formularzy zgłoszeniowych. Zagadnienia związane z przetworzeniem danych osobowych, w dobie komunikacji internetowej, nieustannie ewoluują, dlatego wychodząc naprzeciw indywidualnym potrzebom Klientów, jesteśmy również otwarci na nowe propozycje i chętnie podejmiemy się nowych wyzwań w tej dziedzinie.