Pakowanie

 

PAKOWANIE KART I PAKIETÓW

 

W zależności od oczekiwań Klienta, specyfiki projektu oraz miejsca dostawy wyprodukowanych kart lub pakietów, jesteśmy w stanie dobrać rodzaj i wielkość opakowania najlepsze do założonego celu.

 

Często karty podarunkowe lub lojalnościowe finalnie dostarczane są w konkretnej ilości do placówki handlowej. W celu zapewnienia trackingu pojedynczej karty lub grupy kart, istnieje możliwość pakowania niedużych ich wolumenów w osobne kartony np. po 25, 50 lub 100 szt, nadawania im oznaczenie zbiorcze np. kod EAN13, który po odniesieniu do dostarczonej Klientowi bazie danych jest w stanie zidentyfikować zawartość pojedynczego opakowania.

 

FOLIOWANIE

 

Wielu naszych Klientów korzysta z opakowania swoich wyrobów w folię termokurczliwą, która zabezpiecza produkt przez zniszczeniem mechanicznym i warunkami atmosferycznymi. Posiadamy specjalistyczną linię technologiczną do foliowania dowolnych przedmiotów w folię o różnych grubościach.

 

PAKOWANIE W WORECZKI

 

W celu zabezpieczenia produktu przed otarciami, zawilgoceniem czy uszkodzeniem proponujemy pakowanie produktów w foliowe woreczki o różnych rozmiarach. Konfekcja może być wykonana zarówno w sposób ręczny jak i maszynowy. Mogą to być woreczki z różnego rodzaju folii,  perforowane, z klejem odlepianym bądź nieodlepianym, z zamknięciem strunowym lub euro zawieszką.

 

BLISTRY

 

Ciekawym sposobem zapakowania produktu jest jego umieszczenie w plastikowym blistrze. Spełnia on zarówno funkcję efektownego opakowania jak i chroni przed uszkodzeniami oraz zabrudzeniem.

 

Naszym Klientom oferujemy blistry zgrzewane o dowolnym kształcie wykonane z przezroczystej folii PET.

Produkowane przez nas blistry posiadają tłoczenie dostosowane do rozmiaru pakowanego produktu. Dodatkowo w przypadku produktów eksponowanych w sklepach mogą one posiadać eurozawieszkę.

Nawiązując współpracę zapewniamy pomoc techniczną w zakresie tworzenia projektu blistra oraz przygotowujemy próbne opakowanie do akceptacji Klienta.