Drodzy Kontrahenci,

Zależy nam na bezpiecznym przekazywaniu Waszych baz danych do personalizacji.

Mając na uwadze Waszą wygodę, i oczywiście bezpieczeństwo bazy podczas jej przekazywania, uruchomiliśmy chronioną stronę internetową, gdzie bazę można wgrać bezpośrednio na nasz serwer. W celu sprawnego przetworzenia przez nas bazy danych, wskazane jest przesłanie jej w formie pliku tekstowego.

Jeżeli baza danych jest gotowa do wysłania, prosimy o skorzystanie z bezpiecznego formularza.

Dla Kontrahentów, którzy systematycznie przekazują nam bazy danych (np. raz w tygodniu), a jednocześnie są to duże bazy, przygotowujemy specjalne kanały transmisji (SFTP, VPN). W takim przypadku, prosimy o kontakt z naszym Działem IT pomocit@argocard.com

Rygorystyczne przestrzeganie procedur przez wszystkich naszych pracowników oraz systemy monitorujące gwarantują najwyższe bezpieczeństwo powierzonych danych. Nasze Centrum Personalizacji i Mailingu, zajmujące powierzchnię 3000 m2 i zostało zaprojektowane z myślą o spełnianiu najostrzejszych kryteriów bezpieczeństwa, określonych przez międzynarodowe standardy i instytucje certyfikujące. Dodatkowo, biorąc pod uwagę bezpieczeństwo danych przekazywanych nam przez naszych Klientów, uwzględniliśmy wymogi krajowe, ze szczególnym zwróceniem uwagi na zgodność z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997 roku.